تغییراتی برای بهتر شدن رابطه عاشقانه

 

  • غلبه بر اختلالات: ممکن است مشکل جنسی خاصی داشته باشید که باید حل شود مانند مشکل نعوظ، زود ارضایی یا دیر ارضایی، مقاربت دردناک، نرسیدن به ارگاسم یا بی میلی.

 

اگر تعاملات جنسی تان سرد و بی روح شده، برق انداختن آن نه تنها رابطه جنسی را لذت بخش تر می کند بلکه به سایر حوزه های زندگی مشترک تان نیز جانی تازه می بخشد. صرف وقت و انرژی برای تبدیل ارتباط جنسی به چیزی که برای هر دوی شما رضایت بخش و اغنا کننده باشد یکی از مهم ترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای بهبود رابطه زناشویی انجام دهید اما چنین کاری نیازمند شجاعت و اعتماد است.

برای بهبود تعاملات جنسی تان باید بتوانید درباره آن صحبت کنید. صحبت درباره بهبود تعاملات جنسی در فضایی شاد و مفرح بهترین نتیجه را دارد. این کار به معنای انتقاد از یکدیگر یا بی ارزش شمردن تعاملات جنسی قبلی تان نیست بلکه به معنای با هم اندیشیدن به راه هایی برای بهتر کردن آن نسبت به گذشته و حال است.

برنامه رشد جنسی تمرینی است که شما و همسرتان می توانید با هم انجام دهید تا درباره تغییراتی که مد نظر دارید صحبت کنید. کار مشترک روی چنین تمرینی می تواند راهی فوق العاده برای ادامه دادن گفتگو باشد. برنامه رشد جنسی از هر دوی شما می خواهد ببینید آیا مایل به ایجاد تغییر در حوزه های زیر هستید یا خیر:

محبت و صمیمیت: حتی قبل از رفتن به رختخواب، محبت کمک می کند از لحاظ فیزیکی به هم نزدیک شوید و با هم ارتباط برقرار کنید.

حس و حال: داشتن حس و حال نسبت به هم یک گام فراتر از محبت می تواند به ایجاد شرایط و فضای مناسب برای معاشقه کمک کند.

رمانتیک بودن: این قضیه برای همه مهم نیست اما برای بعضی ها کمی بیشتر رمانتیک بودن می تواند آتش میل را شعله ور کند.

شیطنت و بازیگوشی: اگر رابطه جنسی میان شما کمی خشک و جدی شده است، شاید تزریق اندکی شیطنت کمک کند سرحال بیایید و نتیجه بهتری بگیرید.

شهوت انگیزی: این قضیه برای هر کسی معنای متفاوتی دارد اما منظور اینجا حرکات تحریک آمیزی هستند که باعث می شوند حسابی هیجانی شوید.

ماجراجویی: افکار خود را متمرکز کنید و ببینید آیا مایلید چیزهای جدید را امتحان کنید یا نه.

نحوه شروع: شاید رابطه جنسی وقتی نهایتا انجامش می دهید خیلی عالی باشد اما ممکن است دوست داشته باشید نحوه آغاز فعالیت های جنسی تان را بهبود ببخشید.

تحریک: این قسمت عبارت از ریزه کاری های فنون و مهارت های عشقبازی و حرکات محرک است.

غلبه بر اختلالات: ممکن است مشکل جنسی خاصی داشته باشید که باید حل شود مانند مشکل نعوظ، زود ارضایی یا دیر ارضایی، مقاربت دردناک، نرسیدن به ارگاسم یا بی میلی.

صحبت درباره رابطه جنسی: درباره رابطه جنسی چه داخل و چه خارج از اتاق خواب چگونه با هم ارتباط برقرار می کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *